Kültür Sanat İstanbul Responsive web çözümleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü ile hayata geçirdiğimiz
Web ve Mobil Uygulama sayesinde İstanbullular hergün dijital ortamda konserden, söyleşiye,
tiyatrodan, sergiye kadar tüm etkinliklerden haberdar olabilecekler.

Arayüz Tasarımı
Arayüz Tasarımı

Kültür Sanat web ve mobil uygulama tasarımı kullanıcıların kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kullanıcıların Kültür Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu etkinliklere kolay ve rahat erişim sağlamaları hedeflemiştir.

Web Yazılım
Web Yazılım

Etkinliklere hızlı filtreleme seçeneği ile anında ulaşma imkanı sağlanıyor. Tarih, etkinlik merkezi ve etkinlik ismine göre filtreleme yapılabiliyor.

Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Etkinliğin konusu, tarihi, saati ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Etkinliğin gösterimi yapıldığı kültür merkezinde oynanan diğer etkinlikleri görebilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Navigasyon ile rota oluşturabilir yol tarifi alabilirsiniz.

Hızlı Etkinlik Listeleme

Etkinliklere hızlı filtreleme seçeneği ile anında ulaşma imkanı sağlanıyor. Tarih, etkinlik merkezi ve etkinlik ismine göre filtreleme yapılabiliyor. Filtre sonucu oluşan listeden gitmek istediğiniz etkinlik türünü seçebililirsiniz.

Hızlı Etkinlik Listeleme
Proje Özet

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğünün organize etmiş olduğu konser, seminer, söyleşi, çocuk ve yetişkin tiyatrosu, sinema, sergi ve uluslararası etkinlikleri vatandaşlarımızla buluşturmasını amaçlamaktadır. Web de ve mobil de kullanıcı dostu arayüzler ile vatandaşlarımıza kolay etkinlik bulma ve kültür merkezleri hakkında bilgi sahibi olma imkanı sağlanmaktadır.

Proje Özet