Şehir Tiyatroları

Şehir Tiyatroları yeni web sitesi, yönetim panelleri ve tasarımı 2017-2018 sezonunda kullanıcısı ile buluştu. Yenilenen bu sistem ile kullanıcı dostu bir arayüz ve teknik anlamda en yeni teknolojiler kullanıldı. Tüm dijital platformlara (web,mobil) uygun web sitesi, ios ve android platformlara uygun mobil uygulama, gişeciler için masaüstü uygulama ve Şehir Tiyatroları personeli için site yönetim modülleri yapılmıştır.

Arayüz Tasarımı
Arayüz Tasarımı

Web site, mobil site ve mobil uygulama için kullanıcı arayüzleri tasarlandı. Sade ve kurumsal bir fikir temelinde ilerletilen tüm süreç kullanıcılar düşünülerek oluşturuldu.

Web ve Mobil Uygulama
Web ve Mobil Uygulama

Getirilen yenilikler ve yaptıklarımız Akıllı Filtre Özelliği, Bilet Değişimi, Bilet Askıya Alma, Bilet Rezervasyon, Bilet İptali, Qr Kod ve El Terminali Teknolojisidir.

Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Kullanıcılarının internet üzerinden oynanacak oyunları ve seansları görmelerini, istedikleri seansa kredi kartı ile bilet almalarını ya da rezervasyon yapmalarını, aldıkları biletleri takip edip, yönetebildikleri kısmı oluşturur.

Gişe ve El Terminali Yazılımı

Seyircilerin artık sahne önünde beklemesine gerek kalmadı. Hızlı bir kontrol sağlanması için sahne girişlerinde qr code ile el terminali teknolojisini getirildi. Bilet'i çıktı almadan mobil uygulama üzerinden aldığınız biletin qr kodunu sahne önünde gişe memuruna göstermeniz yeterli. Dijital biletiniz her zaman sizinle iyi seyirler dileriz!

Gişe ve El Terminali Yazılımı
Proje Özeti

Amacımız sanata, sanatçıya ve sanatseverlere bir katkı sunmaktı. Tasarım kısmında sadelik ve kurumsallık temellinde web siteden, mobil uygulamaya, gişe ekranlarından bilet tasarımına kadar bu düşünce yapısıyla çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Programlama tarafında ise en iyi teknolojileri araştırarak uygulamalarımızda kullandık. Siz tiyatro severlere daha rahat bir dijital yaşam alanı bıraktıysak ne mutlu bize.

Proje Özeti